+48 531 386 326
szkolenia@target-szkolenia.pl

Kontakt

Koordynatorzy regionalni

Paweł Tomczak

+48 664 365 830

p.tomczak@target-szkolenia.pl

Marta Bartosz

+48 515 145 035 (kontakt po godzinie 16.00)

m.bartosz@target-szkolenia.pll

Tomasz Kamiński

+48 799 064 466

t.kaminski@target-szkolenia.pl

Marcin Fiedler

+48 501 444 298

m.fiedler@target-szkolenia.pl

Paulina Lachowicz

Koordynator ds. rozwoju projektów i funduszy UE

+48 731 944 600

p.lachowicz@target-szkolenia.pl

Sekretariat

Agnieszka Cieplik

właściciel

+48 531 386 326

a.cieplik@target-szkolenia.pl

Target Szkolenia Rozwojowe

os. Kalinowe 14B/10, 62-090 Rokietnica

biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

Zainteresowany? Napisz do nas!