+48 531 386 326
szkolenia@target-szkolenia.pl

Kontakt

Paulina Lachowicz

Koordynator ds. rozwoju projektów i funduszy UE

+48 731 944 600

p.lachowicz@target-szkolenia.pl

Koordynatorzy regionalni

Tomasz Kamiński

+48 799 064 466

t.kaminski@target-szkolenia.pl

Sebastian Świącik

+48 531 688 220

s.swiacik@target-szkolenia.pl

Paweł Tomczak

+48 664 365 830

p.tomczak@target-szkolenia.pl

Krzysztof Falkowski

+48 662 154 501

k.falkowski@target-szkolenia.pl

Sekretariat

Agnieszka Ratajczak

kierownik ds. administracji

+48 509 918 928

a.ratajczak@odntarget.pl

Agnieszka Cieplik

właściciel

+48 531 386 326

a.cieplik@target-szkolenia.pl

Target Szkolenia Rozwojowe

os. Kalinowe 14B/10, 62-090 Rokietnica

biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00

Zainteresowany? Napisz do nas!